УСПЕСИ НАШИХ ШАХИСТА

ТУРНИР ЈО ПАЈТАШ

Чувени традиционални шаховски турнир редакције Јо Пајташ одржао се ове године 14. новембра у ОШ "Јован Поповић" у Чоки. Наша школа је учествовала са екипом девојчица и екипом дечака. Девојчице у саставу: Маријана Крминац VI-4, Анђела Радомир VI-3 и Теодора Јанковић III-2 освојиле су друго место у екипном такмичењу, док су дечаци у саставу: Стефан Лончарски VII-3, Jаков Петрић VI-5, Иван Беренић V-1, Зоран Делић IV, Војин Беренић III-1 освојили прво место.
У појединачном такмичењу, Стефан Лончарски је освојио треће место у категорији старијих дечака, а Теодора Јанковић друго место у категорији млађих девојчица.
ОШ "Ђура Јакшић"из Чуруга проглашена је за најуспешнију школу на турниру "Јо Пајташ" па је представницима школе уручен и тај пехар.
Заиста смо поносни на оволики успех наше деце. Све честитке.

Фотографије: албум на fb страници